16519
SEO & WEB Hizmetleri40
ERP Yazılımları40
Diğer Hizmetler20

Vizyonumuz

EN ŞİRKETLER GRUBU araştırma ağırlıklı bir firma modelini benimsemektedir.Buna göre yeni projeler ve araştırma için ilave kaynaklar yaratılacak ve hizmet kalitesinden ödün verilmeyecektir. Bütün faaliyetlerde kalite seviyesi aynı düzeydedir. EN ŞİRKETLER GRUBU,  sektöründeki kaliteli firmalar arasında gösterilen bir bilişim kuruluşu olmayı amaçlar.

Biz Kimiz?

 
Dijital dünyada; genç, çalışkan, azimli ve tecrübeyle harmanlanmış kadromuzla, Nisan 2001′ den bugüne ilk günkü heyecanını kaybetmeyerek güçlü bir soluk olmaya devam etmekteyiz. 2007 Yılında gerçekleştirdiğimiz yeni marka çalışmamız ile NET BİLİŞİM markasını ortaya çıkararak sektöre yepyeni bir bakış açısı getirdik. Kurulduğumuz günden bugüne; Web Tabanlı Yazılım, Google SEO, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve  Marka & Patent konularında hizmet vermeye devam eden ekibimiz  ve gelişime açık çalışma sistemimiz ile sizi de bu eğlenceli ve hızlı dünyaya  ayak  uydurmaya davet ediyor. 2012 yılında gerçekleştirdiğimiz gıda sektörü fizibilite çalışmasının meyvesi olan Enyemek.com markamız ile; Online Yemek Siparişi ve Restoran Otomasyon Sistemleri kurarak büyük bir dünya olan gıda sektöründe de kendimizi kanıtladık. Kurulduğumuz günden bugüne gerçekleştirdiğimiz Web Tabanlı  Yazılım Geliştirilmesi ve Satışı konularına ek olarak 2017 yılında  yeni şirketimiz olan  enTELEKOM TELEKOMÜNİKASYON ve BİLİŞİM HİZM. SAN.TİC. LTD. ŞTİ.  ile Bulut Santral ve CRM  çözümleri üretmekteyiz.

KOBİ’ lerin maliyetlerini düşürmeyi, yeni pazarlara açılarak gelirlerini artırmayı ve bilgiye en etkin şekilde ulaşmalarını sağlayan içerik ve hizmetleri bir arada sunuyoruz. E-ticaretten, online danışmanlığa, hosting, alan adı kaydı birçok e-iş uygulaması hizmetleri vermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne gerçekleştirdiğimiz Muhasebe Yazılımı Geliştirilmesi ve Satışı konularına ek olarak 2017 yılında  yeni markamız olan enTİCARİ ile Web Tabanlı Muhasebe ve ERP  Yazılımları üretmekteyiz.

Aynı zamanda kuruluşumuzdan bugüne faaliyete devam ettiğimiz Dijital Reklam Danışmanlığı ve Yönetimi çalışmalarımıza etmekteyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz, evrensel boyutta bilgi üretmek, bilim ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve kültürel birikimin egemen olmasını sağlayacak toplumun gelişmesine katkıda bulunacak aydın ve yaratıcı fikirlerin ışığında projeler geliştirmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için EN ŞİRKETLER GRUBU ‘nun bugün ulaştığı düzeyi aşarak ve aynı düzlemde “Dostluğa dayalı, sürekli hizmet” politikamızdan da vazgeçmeyerek yola devam etmeyi amaçlamaktayız.

 

MUHASEBE YAZILIMLARI

ERP Muhasebe Yazılımımız ile BULUT TEKNOLOJİSİ’ NDE ; Tüm Muhasebe & Finans Kayıtlarınızı yapabilirsiniz. Şirketinizi DÜNYA’ NIN HER YERİNDEN, HERHANGİ BİR CİHAZDAN yönetebilirsiniz.

ÖZEL PROJE YAZILIMLAR

Sizin için hazırladığımız Yazılım Paketlerimiz ilginizi çekmemiş olabilir. Bizce hemen karar vermeyin! Kahvemizi içerken bir bakmışsınız; ŞİRKETİNİZE ÖZEL bir YAZILIM geliştirme kararı almışsınız.

WEB TASARIM

NET BİLİŞİM farkı ile sizi de web sitesi sahibi yapıyoruz;

Günümüzde globalleşme çerçevesinde dünyayı kavrayan en büyük platform İnternet‘ dir. Bu Platformda firmanızın en iyi şekilde ifade edilebilmenizi sağlamayı kendimize görev edinerek web tasarımı ve hosting satışı alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Bu çalışmaların neticesinde web sitesi tasarlanılırken; bunu en iyi şekilde yapmanın; ancak ayrıntılara inildikçe mümkün olduğunu gördük.

SEO – ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelen Search Engine Optimization kelimesinin kısaltılmışıdır. SEO arama motorlarında özellikle en önemli arama motoru olan Google aramalarında üst sıralarda yer edinebilmesi amacıyla yapılan ve içinde birçok parametreyi barındıran çalışmalar bütünüdür.

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

İnternet kullanıcıları tarafından ençok tercih edilen arama motoru olma özelliği taşıyan Google ile Türk internet kullanıcılarının %90’nına ulaşmanız mümkün! Ülkemizde E-Ticaret sitelerinde gerçekleştirilen satışların %70’i google arama motoru kaynaklı olup bu satışların %50’si ise Google arama motorunda gösterilen reklamlar neticesinde olmaktadır.

RESTORAN ADİSYON YAZILIMLARI

  • Kurulum Yok, Yedekleme Yok, Bulut Üzerinde çalışan Profesyonel Yazılım!
  • Büyük Donanım Masraflarıyla Restoran Yönetmeye SON
  • Paket Siparişleriniz Çile Olmaktan Çıksın
  • İnternet Üzerinden Sipariş Alın
  • Kendi Paket Siparişlerinizi Yönetin

 
ALAN ADI KAYDI4656
MEMNUN MÜŞTERİ3800
GÜNLÜK E-POSTA5740
YILLIK EĞİTİM 634
Hizmet ve Ürünlerimizle ilgili bizimle iletişime geçmek mi istiyorsunuz ?Sizi Arayalım
Whatsapp Yaz
Merhaba Ben Derya Nasılsınız?
enTİCARİ Destek v1.0
Merhaba
Hakkımızda ile ilgili Size Yardımcı Olabilir miyim?